marzec.eu - computer services
(3kB) (3kB) (2kB) (3kB) (2kB)
 / SERVICE: ALL INFORMATION ABOUT WHAT WE CAN DO FOR YOU (2kB) (2kB)
Oto kilka najważniejszych usług jakie oferujemy:

Naprawa komputera - jeśli komputer się zepsuł - zobaczymy w czym problem i naprawimy go. Cena jest zależna od stopnia awarii.
Wymiana części - jeśli jakieś podzespoły Twojego komputera przestały działać - zajmiemy ich wymianą.
Rozbudowa komputera - z dnia na dzień oprogramowanie komputerowe staje się coraz szybsze, ładniejsze, bardziej funkcjonalne ale i zasobożerniejsze. Od czasu do czasu trzeba zakupić nowe części (ramy, karta graficzna, dzwiękowa) i zastąpić stare aby przyśpieszyć komputer.
Czyszczenie dysku twardego - usuniemy wszystkie niepotrzebne pliki z dysku twardego - to da Ci troche więcej miejsca na nowe pliki.
Przyśpieszenie komputera - czasem bez widocznej przyczyny nasz sprzęt staje się wolny i nie chce pracować jak kiedyś - może być to spowodowane "zaśmieceniem" systemu. Używając odpowiednich narzędzi przyśpieszymy go i ustabilizujemy jego pracę.
Usuwanie wirusów - wirusy to zmora internetu. Każdy podpięty do sieci komputer jest narażony na zarażenie robakami, programami szpiegującymi, wirusami. Mogą one powodować spowolnienie komputera, zasypywanie ekranu reklamami, a w gorszych przypadkach utratę plików lub narażenie bezpieczeństwa kont bankowych, mailowych czy społecznościowych.
Instalacja systemów Windows XP, Vista, 7, 8 or 10 - bo czasem najlepszym sposobem na poprawę działania systemu jest zaczęcie wszystkiego od nowa. Kopiujemy Twoje ważne dane, formatujemy dysk, instalujemy system operacyjny i przywracamy Twoje pliki.
Instalowanie oprogramowania - jeśli musisz zainstalować jakiekolwiek programy na komputerze - zrobimy to za Ciebie. Jeśli nie masz oryginalnej kopi jakiegoś narzędzia, zapytaj, może mamy jakieś zastępcze - darmowe.
Tworzenie sieci przewodowych i bezprzewodowych (WiFi) - jeśli masz w domu więcej niż jeden komputer lub łączysz się z internetem za pośrednictwem routera i coś sprawiaja Ci problem - rozwiążemy go.
Aktualizacja oprogramowania - nieaktualne oprogramowanie jest najczęstrzą przyczyną infekcji systemu przez wirusy. Uaktualnimy za Ciebie wszystkie programy z których korzystasz do najnowszej wersji.
Odzyskiwanie danych - przez przypadek usunąłeś ważne dla siebie pliki? Sformatowałeś kartę pamięci po brzegi wypełnioną zdjęciami i nie masz kopii zapasowej? Jeszcze nic straconego. Jesteśmy w stanie przywrócić dane z większości nośników - karty pamięci, pendrive, dyski twarde, płyty CD/DVD. Ważne, żeby po skasowaniu plików nie nagrywać ŻADNYCH nowych na nośnik.
Kopia zapasowa - w bezpieczny sposób skopiujemy wszystkie Twoje dane na nowy nośnik (dysk twardy, płytę, pendrive). Pamiętaj, że awarii dysku twardego nie można przewidzieć. Czasem dzieje się to bez naszej ingerencji, czasem przez upadek, zalanie. Warto się zabezpieczyć.
Inne - wszystko czego tu nie wymieniliśmy - zadzwoń i zapytaj.

Koszt większości usług oscyluje w granicach 40-50 funtów. Pamiętaj, że w przypadku wymiany/dodawania podzespołów to Ty ponosisz ich koszt, ale my możemy je za Ciebie kupić.
Copyright © 2010 - 2022

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!